InformaceVýpravy

Vánoce ve srubu

By 12. 12. 2023No Comments

Vánoční výprava 15.-16.12.

V pátek v 16,00 sraz na Hlavním nádraží u Burger Kingu. Pojedeme na srub, kde se topí a je tam elektřina, teplá voda atd.
Večer budeme venku grilovat. My zajistíme buřty/klobásy, ale jestli chce někdo něco navíc, je to na vás..
V sobotu společná snídaně z toho, co děti přinesou.

S sebou kromě klasického vybavení.. (na jednu noc, spacáky budou potřeba, peníze – 200 Kč)
2 dárky (jeden v ceně cca 0-50 Kč, označit zda je dárek pro holku nebo pro kluka)
2 kousky ovoce/zeleniny na provázku na ozdobení stromečku pro zvířátka
1 dárek z výzvy na prosinec (náramek přátelství)

V sobotu 14,00-18,00 je zkouška na Vánoční představení, které proběhne v neděli v rámci dětské bohoslužby v 10,00. Děti, sourozenci, rodiče, prarodiče jsou tam také zváni.
Vánoční dětská bohoslužba proběhne ve velkém sále 10,00-11,15. Budeme zpívat koledy, vánoční písně, děti budou mít představení a nakonec je čekají dárky. POZOR: Představení bude přenášené na veřejný YouTube kanál! Potom je dole ve velkém klubu káva/čaj a možná malé občerstvení..

Pokud by se nedělního programu vlče nechtělo účastnit, výprava pro ně končí ve 14,00.

Prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře.