Skip to main content
KronikaVýpravy

Puťák

By 5. 6. 2024No Comments

Na zádech s celým svým domem

V páteční odpoledne 24. května jsme se sešli na Smíchovském nádraží, nachystaní s krosnami a krosničkami. Nést si na zádech „celej svůj dům“ – tedy spacák, karimatku, náhradní oblečení, ešus, vodu a jídlo na snídani, byla výzva pro všechny. Pro někoho menší, pro někoho větší. I přes drobné krize, vydatný déšť v závěru a spánku pomálu, jsme si akci užili naplno! Byla legrace, spali jsme pod širákem, počítali hvězdy, běhali jsme při východu slunce po ozářené louce, navštívili jsme Koněpruské jeskyně, jedli jsme s chutí chleba s paštikou i těstoviny z ešusu, zpívali jsme a chodili a chodili…
Děti vše zvládly báječně! Všichni dorazili za rodiči vyčerpaní, ale spokojení a plní zážitků.

Michaela Šťastná