Skip to main content
InformaceSchůzkaTáborVýpravy

Ahoj kluci a holky

By 30. 8. 202127 května, 2023No Comments

Já jsem Vlčák Kazan a rád bych tě pozval k nám na schůzku Světýlek. Program je pestrý a zábavný. Na co se můžeš těšit pokaždé? Rádi si povídáme, hrajeme hry, zpíváme nebo něco vyrábíme třeba do naší klubovny, nebo rodičům, nebo starým lidem, abychom jim udělali radost. Také máme celoroční hru. Každý na konci pololetí vyhraje odměnu podle toho, jak byl úspěšný. Pokud počasí dovolí, vždycky chodíme ven, kde hrajeme někdy pěkně d ivoké hry. Jednou za čas vyrážíme na celodenní výlety. Občas přespíme buď v jiné klubovně, ve srubu v lese, a nebo přímo venku. Máme také naše tajné místo, kam zveme jen ty nejlepší přátele, ale o tom se dozví jen ten, kdo chce chce být vlčetem nebo světluškou našeho oddílu. Na závěr skautského roku jezdíme o prázdninách na tábory. Tam si teprve užíváme přírody, bojovky, spousta dobrodružství, kamarády, koupání a bezva hry. Náš skaut jsou kamarádi, zábava, ale také práce na sobě. Chceš být všestranně zdatný, silný, být kamarádem a mít úctu k Bohu? S námi je to snazší… tak neváhej a přidej se k nám. 

Vlčák Kazan (Radek)